Спеціальна пропозиція

Купуй 3 упаковки картриджів – отримай чохол у подарунок

 

 

Враховуючи Постанову Кабінету Міністрів від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19”, спеціальна пропозиція (захід рекламного характеру) «Купуй 3 упаковки картриджів – отримай чохол у подарунок» у період з 14.03.2020 по 03.04.2020 призупинена.

Умови спеціальної пропозиції (заходу рекламного характеру) «Купуй 3 упаковки картриджів – отримай чохол у подарунок».

Організатор акції: компанія-імпортер – АТ «Джей Ті Інтернешнл Компані Україна».

Споживач має можливість отримати безкоштовно один чохол для електронного випаровувача Logic Compact за умови придбання 3-х упаковок будь-яких змінних картриджів Logic Compact.

Захід проводиться з 28.02.2020 р. по 30.04.2020 р. у фірмовому магазині Logic у ТРЦ «Lavina Mall» за адресою м. Київ, вул. Берковецька, 6Д (надалі –«магазин Logic»)  за умови та в момент придбання 3-х упаковок будь-яких з наявних у продажу змінних картриджів Logic Compact.

У межах заходу за одну покупку 3-х змінних картриджів можна отримати тільки один чохол для випаровувача.

Взяти участь у заході можна лише у момент оформлення покупки у місці проведення заходу – магазині Logic, за умови дотримання всіх передбачених умовами заходу вимог. Якщо споживач відмовився від отримання подарунку під час покупки, таке право відносно приданого товару втрачається.

Вартість змінних картриджів Logic Compact – 99 грн.

Деталі запитуйте у консультантів магазину  або за безкоштовним (у межах України) номером гарячої лінії: 0 800 500 220.