Спеціальна пропозиція

Купуй один електронний випаровувач – отримай другий у подарунок.

 

 

 

Враховуючи Постанову Кабінету Міністрів від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19”, спеціальна пропозиція (захід рекламного характеру) «Купуй один електронний випаровувач – отримай другий у подарунок» у період з 14.03.2020 по 10.07.2020 призупинена.

Умови спеціальної пропозиції (заходу рекламного характеру) «Купуй один електронний випаровувач – отримай другий у подарунок».

Організатор акції: компанія-імпортер – АТ «Джей Ті Інтернешнл Компані Україна».

Споживач має можливість отримати безкоштовно один електронний випаровувач Logic Compact (пристрій) у консультанта з продукції Logic Compact за умови придбання електронного випаровувача Logic Compact.

Захід проводиться з 12.12.2019 р. по 30.04.2020 р. (період дії пропозиції може бути подовжено) у місцях продажу електронних випаровувачів Logic Compact, зазначених нижче (місця проведення заходу), за умови присутності в таких місцях продажу консультантів з продукції Logic Compact у момент придбання пристрою Logic Compact.

Рекламний захід поширюється на електронні випаровувачі таких кольорів: чорний карбон, блакитна сталь, димчаста троянда.

Консультант видає електронний випаровувач за умови пред’явлення споживачем розрахункового документа (чека), що підтверджує придбання електронного випаровувача Logic Compact.

У межах заходу за одну покупку електронного випаровувача можна отримати тільки один додатковий електронний випаровувач одного з трьох кольорів (з наявних у консультанта на момент звернення). При цьому консультант з продукції Logic Compact проставляє печатку (відмітку) на пред’явленому чеку як підтвердження отримання споживачем безоплатного електронного випаровувача Logic Compact обраного кольору.

Деталі запитуйте у консультанта або за безкоштовним (у межах України) номером гарячої лінії: 0 800 500 220.

Організатор має право відмовити у видачі безоплатного товару, на який поширюється захід, якщо споживач відмовляється проставити відмітку на розрахунковому документі або якщо споживач пред’явив розрахунковий документ про купівлю  електронного випаровувача.