QUALITY TESTED

Ми знаємо все про свою продукцію, інгредієнти та викиди.

  • У своїх електронних рідинах ми використовуємо харчові ароматизатори та нікотин фармацевтичного класу, пропіленгліколь (PG) і гліцерин рослинного походження (VG). Це може звучати складно, але насправді все просто. Ми використовуємо ці інгредієнти, щоб забезпечити максимальне задоволення від вейпінгу для наших споживачів.

  • На етапі розробки ми ретельно перевіряємо наповнювачі завдяки сенсорному тестуванню (як усередині, так і зовні), щоб наші споживачі отримували максимальне задоволення від вейпінгу.

  • У своїх пристроях, картриджах, капсулах і флаконах, які контактують з рідиною, парою і ротовою порожниною, ми використовуємо матеріали, придатні для контакту з харчовими продуктами.

  • Наша продукція відповідає численним міжнародним нормативним стандартам, а тестування на відповідність проводиться зовнішніми акредитованими лабораторіями. На наступній сторінці ви можете ознайомитися зі списком міжнародних регуляторних стандартів.

  • Наша продукція проходить суворий контроль якості.

  • На етапі розробки всі наповнювачі для наших пристроїв проходять токсилогічну оцінку й перевірку.

Наша продукція перевірена на електробезпеку.

  • Ми проводимо перевірку безпеки й функціональності, щоб пересвідчитись, що наші пристрої та аксесуари до них належно працюють.

  • Ми проводимо контроль зарядки, який допомагає гарантувати безпеку під час підзарядки акумулятора.

EN 55014-1
Електромагнітна сумісність – Вимоги до побутових приладів, електроінструментів та подібних пристроїв – Частина 1: Викиди.

EN 55014-2
Електромагнітна сумісність – Вимоги до побутових приладів, електроінструментів та подібних пристроїв – Частина 2: Захищеність – Стандарт сімейних продуктів.

EN 60335-1
Побутові та подібні електроприлади – Безпека – Частина 1: Загальні вимоги.

EN 60950-1
Обладнання інформаційних технологій – Безпека – Частина 1: Загальні вимоги.

EN 62133
Вторинні елементи та батареї, що містять лужні або інші некислі електроліти. Вимоги безпеки для переносних герметичних вторинних елементів та для батарей, виготовлених з них, для використання в портативних пристроях. Директива про акумулятори 2006/66 /EC. Регламент REACH (EC) № 1907/2006.