Спеціальна пропозиція

Купуй 4 упаковки картриджів – отримай електронний випаровувач у подарунок

 

Враховуючи Постанову Кабінету Міністрів від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19”, спеціальна пропозиція (захід рекламного характеру) «Купуй 4 упаковки картриджів – отримай електронний випаровувач у подарунок» у період з 14.03.2020 по 10.07.2020 призупинена.

Умови спеціальної пропозиції (заходу рекламного характеру) «Купуй 4 упаковки картриджів – отримай електронний випаровувач у подарунок».

Організатор акції: компанія-імпортер – АТ «Джей Ті Інтернешнл Компані Україна».

Споживач має можливість отримати безкоштовно один електронний випаровувач Logic Compact (пристрій) у консультанта з продукції Logic Compact за умови придбання 4-х упаковок будь-яких змінних картриджів Logic Compact.

Захід проводиться з 12.12.2019 р. по 30.04.2020 р. (період дії пропозиції може бути подовжено) у всіх місцях продажу електронних випаровувачів Logic Compact за умови присутності в таких місцях продажу консультантів з продукції Logic Compact у момент придбання 4-х упаковок змінних картриджів Logic Compact.

Спеціальна пропозиція діє у магазинах за адресами, зазначеними нижче.

Рекламний захід поширюється на електронні випаровувачі таких кольорів: чорний карбон, блакитна сталь, димчаста троянда.

У межах заходу можна отримати тільки один електронний випаровувач одного з трьох кольорів (з наявних у консультанта на момент звернення).

Консультант видає електронний випаровувач за умови пред’явлення споживачем розрахункового документа (чека), що підтверджує придбання 4-х упаковок змінних картриджів Logic Compact. При цьому консультант проставляє печатку (відмітку) на розрахунковому документі як підтвердження отримання безоплатного електронного випаровувача Logic Compact обраного кольору. У межах заходу за одну покупку 4-х змінних картриджів можна отримати тільки один електронний випаровувач.

Деталі запитуйте у консультанта або за безкоштовним (у межах України) номером гарячої лінії: 0 800 500 220.

Організатор має право відмовити у видачі безоплатного товару у межах спеціальної пропозиції, якщо споживач відмовляється проставити відмітку на розрахунковому документі або якщо споживач пред’явив розрахунковий документ про купівлю 4-х змінних картриджів.