ПРО ВЕЙПІНГ

ВЕЙПІНГ – ЦЕ ПРОСТО

ПРО ВЕЙПІНГ

Світ вейпінгу може здатися заплутаним, особливо якщо ви тільки починаєте знайомитися з ним. Різні типи пристроїв, компонентів, специфічна термінологія — як розібратися в усьому цьому? Розповідаємо про основи вейпінгу в простій і зрозумілій формі.

ТО ЩО Ж ТАКЕ «ВЕЙПІНГ»?

Відповідь проста: «процес вдихання пари, виробленої будь-яким електронним випаровувачем».

Для більшості споживачів (їх називають вейперами) — це альтернатива курінню, адже зазвичай до складу рідини входить нікотин (є також і безнікотинові рідини) й ароматизатори. Як це працює? Завдяки нагріванню рідини утворюється та генерується пара по суті без запаху, що її вживає вейпер. Оскільки тут немає процесу згоряння тютюну, вживання нікотину відбувається без запаху, диму, попелу, пожовтіння шкіри та інших небажаних наслідків від куріння сигарет.

КОРОТКА ІСТОРІЯ ВЕЙПІНГУ

НЬЮ-ЙОРК, 1927

Може здатися, що вейп — це надсучасна технологія, яка з’явилася кілька років тому. Але насправді патент на перший «електронний випаровувач», прототип сучасних вейпів, був виданий ще 1927 року в Нью-Йорку.

КИТАЙ, 2003

Десятиліттями дослідники в різних країнах експериментували з ідеєю вейпінгу, але тільки 2003 року завдяки китайському винахідникові з’явився перший електронний випаровувач, з якого й розпочався вже звичний нам вейпінг.

СВІТОВА ПРАКТИКА, 2016

З того часу мільйони людей по всьому світу зацікавилися вейпінгом, і 2016 року кількість вейперів досягла найвищого рівня. Щомісяця з’являються нові, сучасніші й інноваційніші пристрої. Ніхто не знає, яке майбуття чекає на вейпінг, але можемо впевнено сказати: він розвиватиметься й надалі.